» »

Aquarius 2 ?

Aquarius 2 ?

Madafaka ::

Rad bi si omislil vodno hlajenje, vendar če bi že kupoval, bi kupil vse skupaj tako da doma samo skupaj dam in stvar funkcionira brez zajebancij ! Vi ste profesionalci in sami nekaj improvizirate z vodnimi bloki od Morphlinga, vendar mene predvsem vodno hlajenje zanima zato ker želim čim bolj utišati računalnik! Imam sicer zalmana, vendar mi je vseeno preglasen in ne hladi dovolj dobro. Zanima me kako je z aquariusom 2, če je to mogoče zlata sredina med glasnostjo in učinkom hlajenja. Zanimajo me vaša mnenja !!! Zanima me tudi če je možno uspešno hladiti tudi napajalnik, saj dotični ventilator ni ravno neslišen. Zanima me tudi glede cene ? kaj bi se mi bolj splačalo - pri morphlinu naročiti hlajenje za vse skupaj ali Aquarius 2 ? Opozarjam da bi vodno hlajenje kupil predvsem zaradi glasnosti, kar se tiče overclockanja jaz nisem preveč zagret, čeprav me zdaj malo moti ker z zalmanom dosegam temparaturo 60 C na xp 1600+ !?

Hvala za vse odgovore !8-O

Yacksy ::

Hja, kako naj o najbolj delikatno povem. kolikor sem jaz slišal, to Aqarious sux na muč. 10x Prešvoh pumpa, nič kaj preveč hud blok, ozke cevi,... Po mojem tudi ne boš kaj preveč pridobil na glasnosti, ker skozi hladilnik vleče zrak ventilator, ki ni 120x120, kar pomeni, da je nekje vrangu Zalmana, samo da malo bolje hladi.
Če hočeš tih in dober sistem vodnega hlajenja, ga boš moral narediti sam. Tukaj ni debate.
Napajač pa se da kar učinkovito vodno hladit. Tudi sam ga imam plan zmočit, samo trenutno mi cajta za tako star zmankuje. Drgač pa mam "blok" že skori narejen, samo še vgradit moram celo stvar. Tako da da se. Samo moraš bit kar majstor.

Eddy ::

Tale aquarius je bil že prežvečen če se ne motim!

Tip --> Use search --> Aquarius --> Bingo 8-O

Evo, ker sem dušca maš klele link:
TT AquariusII Liquid cooling

LP!
www.ekwaterblocks.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Eddy ()

Madafaka ::

Eddy ! dej mi tvoj mail da se neki zmenva !

Eddy ::

Maš napisan v profilu drgač!
edvard.konig@telesat.si
www.ekwaterblocks.com

Zoidberg ::

Khm improvizirajo z bloki od morphlinga. Jaz temu nebi reku lih improviziranje saj so zagotovo najbolši bloki v sloveniji (bomo vidl eddy jeve rezultate).
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zoidberg ()

Madafaka ::

Ubistvu nisem mislil z besedo improvizacija nič slabega ! Mislu sm samo da ni tovarniško čeprav so sigurno Morphlingovi bloki zihr bolši od marskere fabrke !!:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

omišljujem si vodno.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
505106 (3462) tiborrr
»

Vodno hlajenje termaltake

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
482566 (1674) BaRtMaN
»

EK Water Blocks presents generation 2004! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
19012161 (7294) Malecky
»

"SRANJE" iz trgovine (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
614045 (2781) tiborrr
»

TT AquariusII Liquid cooling

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
461690 (1087) Tarzan

Več podobnih tem