» »

Predlog: oddelek za sproščen in nemoderiran chat

Predlog: oddelek za sproščen in nemoderiran chat

1
2
»

Miki N ::

Vazelin je izjavil:


Moderiraš temo in tema moderira tebe


Tole je pa na nivoju Zen budizma. Danes smo dobri.

vostok_1 ::

Jaz bi bil pripravljen plačati za tak oddelek. Način plačila pa seveda se treba zmenit kako.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

IL_DIAVOLO ::

Malo diktature ni slabo, preveč svobode pa je.

Tako da ne, ne podpiram predloga.

PreviousUser ::

Pa lahko bi uvedli tudi pluse in minuse za teme in bi se po tem lahko rangirale teme na oddelku, tako da bi smeti ostale spodaj.

Miki N ::

vostok_1 je izjavil:

Jaz bi bil pripravljen plačati za tak oddelek. Način plačila pa seveda se treba zmenit kako.


Jao. Kripto.

In to lasten coin. Shintocoin.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

PreviousUser ::

Miki N je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Jaz bi bil pripravljen plačati za tak oddelek. Način plačila pa seveda se treba zmenit kako.


Jao. Kripto.

In to lasten coin. Shintocoin.


Pa lahko bi nakazoval tudi avtorjem postov in jih s tem spodbujal h kreativnosti.

Miki N ::

Kaj pa "karma pike"? Mislim da je imel reddit nekaj takega.

Recimo lahko dodeljuješ všečnim uporabnikom svoje prislužene, porabimo jih pa kot vstopnino v epskih oddelkih. In seveda za poste v njih.

In seveda ker nismo umazani kapitalisti bi uvedli manjši karma-UTD za tiste manj spretne.

PreviousUser ::

Meni je dejansko za veliko pobrisanih tem žal. Sem se ful nasmejal in bi bilo fajn še kdaj prebrati.

Miki N je izjavil:

Kaj pa "karma pike"? Mislim da je imel reddit nekaj takega.

Recimo lahko dodeljuješ všečnim uporabnikom svoje prislužene, porabimo jih pa kot vstopnino v epskih oddelkih. In seveda za poste v njih.

In seveda ker nismo umazani kapitalisti bi uvedli manjši karma-UTD za tiste manj spretne.


To je tudi kul. Reddit ima karmo še vedno.

Zgodovina sprememb…

Cruz ::

Ya sanatorij je bolj primerno ime, ali pa zaklonisce.

To, da ustvarjalec teme moderira temo je malce bedno, ker bo OP verjetno takoj brisal nasprotnike.

Karma points prinesejo s sabo karma whores. We dont want those.

Populisti, proc!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Miki N ::

Ja karma bi po mojem bila zanimiva... marsikdo bi postal kar naenkrat prijaznejši do sočlanov, ko bi začelo primanjkovati karmičnih cekinčkov 15. v mesecu (če bi bil karma UTD) pa je še tako daleč ... ja saj - edino da se ne bi razvila kaka karmična prostitucija? To nisem pomislil. O_o

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

vostok_1 ::

@cruz
Not in my threads.
Jaz bom brisal zgolj illegalne reči (and unfunny trolls). Pa še to če boste swarmali with that shit, vrjetno ne bom zmogel and just give up.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Miki N ::

Ej še ena nora: kaj se sploh zajebavamo z nekimi karmapikami in lastnimi coini?

Enostavno rečemo jypetu (igramo na njegovo anarhistično-altruistično noto) da preprosto daruje košček svojega skupušniškega BTC bogastva in se potem grebemo za slatke PRAVE satošije!

Najpopularnejši forum v Sloveniji garant!

Vsaka igra rata resnejša, ko se ne igra "za šibice".

Miki N ::

Ma ne saj zdaj ko ste omenili.. vse te pike so pot v pekel.

Od uvedbe tega do postov v stilu "Hipatija, a sem lahko tvoj suženj za 3 karme" je potem samo še korak. Brrr.

Pozabite vse skupaj, pač brainstorming.

vostok_1 ::

That's true.

I'd want Hitapija to peg me by her own free will and not financial coercion.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

KAVINSKY ::

Miki N je izjavil:

Ej še ena nora: kaj se sploh zajebavamo z nekimi karmapikami in lastnimi coini?


Lahko se uporabi leno varianto in zasede r/slovenija. Kot rezultat bi se povprečni IQ na ST in r/s povečal.

Lahko se še uvede ciciban oddelek na med over. Kako bi šele mlade mamice svetovale šintarotu kako pristopiti do Miss Bikini Slovenije.

KAVINSKY ::

2009? Stari smo...

Miki N ::

KAVINSKY je izjavil:

2009? Stari smo...



Se pravi 30-letni devičnik je zdaj 41? 8-O

Samo za pogumne:https://web.archive.org/web/20090609120...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

vostok_1 ::

KAVINSKY je izjavil:

2009? Stari smo...


Res je. Počasi prehajam v obdobje kjer meriš življenje v desetletjih.

2 desetletji nazaj je bil svet a bit more innocent. Vsaj internet. Z vsakim desetletjem tonemo globlje.
Eh...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Glugy ::

Sproščen pogovor je že možen in že poteka. Zakaj bi hotel nemoderiran pogovor mi pa ni jasno? Sej se že zdej da o vsem pogovarjat če uporabljaš spoštljivo izrazoslovje; obzirnost in če ne spodbujaš k ilegalnim nagibom. Pač sproščeno se pogovarjaš upoštevajoč en minimalen standard in to je to.

vostok_1 ::

Moderiranje ni problem, če je moderirano moderiranje.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Egidij88 ::

Kakšna greznica je postal tale forum. :(

Vazelin ::

Danes je shintaro čisto striggeral folk:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

bobby ::

St postal greznica. Od tega, da je multi shinatrov ponavadi med 23uro in 05 uro pa do brisanja kaksnih postov, ki so merodajni ampak nerazumlkivi v glavi moderatorjev. Pac ce imajo male kurce, nekje mora ven usekat in na pol forum je lep kraj, kjer si lahko napihujejo ego.

Podpiram nemderiran oddelek ampak z disclaimerjem, da mora uporabnik vsakic, ko do njega dostopa explicitno kliknit I accept in ga ni med zadnjih 24 ur.

Pa naj tam shinatro and co serjejo kolkr jim pase pa se kdo drug, ki bi imel debate izven razumevanja moderatorjev.

Se komu sanja, kako bi tak forum sptavli v blockchain? Pa moderiraj tam, ce lahko :)
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Mavrik ::

Komot si postavite svoj IRC kanal / Discord / Slack ali pa forum in imate tam karkoli hočete. Večinoma ne stane prav nič. Ko se naveličate ukvarjanja s policijo pa pridite nazaj povedat :)
The truth is rarely pure and never simple.

hojnikb ::

Sj slotech že ima discord in irc, sam doseg je precej manjši kot sam forum. That's why.
#brezpodpisa
1
2
»