» »

Poštno ležeče Avstrija

Poštno ležeče Avstrija

213denis213 ::

Ker sem našel samo stare teme iz 2016, me zanima ali je še možno poslat paket iz EU v Avstrijo pa tam potem prevzet?

Se je od takrat kaj spremenilo? Mogoče kakšne nove opcije? Elektro Kokol pa pumpa Temmel prek Šentilja še mata to opcijo?


Hvala za pomoč

jarre ::

Pozdravljen 213denis213

V naslov vpiši svoje ime in priimek in OBVEZNO (!!!!) Wünsch Filliale (npr. A-8431 Gralla, A-8472 Straß,...), ter naslov te poštne poslovalnice v Avstriji. Na željeni poslovalnici lahko paket/pošto nato prevzameš z osebnim dokumentom. Brez pripisa "Wünsch Filiale", bodo pošiljko VEDNO zavrnili.

Comandante ::

Drzi, jaz tako narocam marsikaj iz Amazona. Znajo edino komplicirat pri litijevih baterijah oz. dangerous goods na splosno (kaksna topila, cistila, gorljive stvari).

Avenger ::

Kaj to pomeni iz Amazona? Amazon.com ali .de? Ker .de čisto normalno pošilja v Slo, nad nevemkolkže brez poštnine.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

bastadu ::

Amazon.de ne pošilja čisto vsega v SLO ...

213denis213 ::

jarre je izjavil:

Pozdravljen 213denis213

V naslov vpiši svoje ime in priimek in OBVEZNO (!!!!) Wünsch Filliale (npr. A-8431 Gralla, A-8472 Straß,...), ter naslov te poštne poslovalnice v Avstriji. Na željeni poslovalnici lahko paket/pošto nato prevzameš z osebnim dokumentom. Brez pripisa "Wünsch Filiale", bodo pošiljko VEDNO zavrnili.


Se pravi če prav razumem napišem v takšni obliki: Wünsch Filliale A-8431 Gralla
To napišem v polju kjer je priimek?

Je vseeno preko katere pošte se pošilja? DHL, UPS, post.de itd.

jarre ::

...lahko vpišeš tudi v polje kjer je priiimek (sorry...pozabil...vpisati moraš tudi "Post"):
torej:

***tvoje ime***
***tvoj priimek*** (Wünsch Post Filiale: A-8431 Gralla)
nato pa v polja za naslov vpišeš Pichlerstr. 2, A-8431 Gralla.

In...vseeno je preko katere dostavne službe...čeprav, če ti ob nakupu ponudi, da se odločiš za UPS, DHL, DPS,.. potem lahko tudi to izbereš posebej (če to internetna trgovina omogoča). DPS ima možnost prevzema v poslovalnici Bille kakšnih 150 metrov naprej po cesti, UPS enako,...

Comandante ::

Avenger je izjavil:

Kaj to pomeni iz Amazona? Amazon.com ali .de? Ker .de čisto normalno pošilja v Slo, nad nevemkolkže brez poštnine.

Vse kupujem na .de in v Avstrijo, ker je postnina nizja in Lieferzeit 3x krajsi kot v Slovenijo.

hazlhof ::

Kje je najbližja abholstation ali pošta na avstrijski strani preko Jezerskega ali Ljubelja?
In pa, ali tudi druge trgovine dostavljajo preko teh pošt/nabiralnikov ali samo amazon?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hazlhof ()

Recordman ::

Za lokacije postnih poslovalnic poglej na domaco stran avstrijske poste, imajo zemljevid. Takoj cez mejo (Borovlje, Zelezna Kapla) imajo sicer samo pogodbene partnerje, svoje poslovalnice so ukinili, za te nisem popolnoma preprican ce nudijo storitev postno lezece?

Amazonov Abholstation imas zraven Pennyja takoj izven Borovelj.

twom ::

Recordman je izjavil:

Amazonov Abholstation imas zraven Pennyja takoj izven Borovelj.
Se pravi je v Borovljah (Ferlach) Amazonovo prevzemno mesto? In potem lahko za lion baterijo (in ostale stvari ki jih nočejo pošiljat v Slovenijo) izberem osebni prevzem v Borovljah?

twom ::

Mi ne pusti več urejat sporočila...

Ampak za lion baterijo mi pa še vedno napiše da ni možno pošiljat, četudi izberem dostavo na prevzemno mesto. Kako to rešit?

Rabim rezervni lion baterry pack, pa ga ne najdem nikjer drugje (razen na ebayu in aliexpresu, kjer pa ne grem tvegat s kvaliteto - sem že naročil baterijo s 150 % kapaciteto, pa je bila po 3 mesecih slabša od tiste ki sem jo menjal - negative feedbacka pa po takem obdobju ne moreš več dat)

buttcrack ::

iz kje pa pošilja amazon?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

amazon prime? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9126168 (890) Nikonja
»

Ležeča pošta Avstrija

Oddelek: Loža
197082 (621) ruski76
»

Poštno ležeče - Spielfeld (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8434572 (17692) AgiZ
»

Problem z amazonom pošiljanjem na STRASS Lipnica

Oddelek: Loža
122886 (2560) pe3c
»

Naročanje prek Amazona

Oddelek: Pomoč in nasveti
105989 (5620) Sriple Tix

Več podobnih tem