» »

Peticija za legalizacijo konoplje

Peticija za legalizacijo konoplje

««
18 / 24
»»

FireSnake ::

ginekk je izjavil:

Pijančki v tem topiku mislite, da od trave imaš halcunacije, blodnje in si skorajda obvezno na pol priseben. Ter da uživalec THCja skorajda ne more bit funkcionalen in gre za brezdelneže, ki so brez delovno življenjske motivacije.

Dejansko so to samo ekstremni primeri, kot da bi ob omembi alkohola sklepal da so vsi uživalci le-tega obvezno majavo hodijo po cesti in se jim od 9h zjutraj dalje zatikajo besede.

Poleg primitivne nevednosti samo kažete svojo nestrpnost.


Daj mi nekaj razloži, ko že ravno govoriš o primitivnosti: čemu vse, ki so proti legalizaciji označiš za pijance?
To je nestrpno in primitivno. In še kaj bi lahko rekli.

Machete je izjavil:

Stvar kulture. Kultren človek se tudi s čikom umakne stran od otrok ali kake mize s hrano.


Uf, tule pa kar vidimo koliko je normalnih.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

ginekk ::

FireSnake je izjavil:



Daj mi nekaj razloži, ko že ravno govoriš o primitivnosti: čemu vse, ki so proti legalizaciji označiš za pijance?
To je nestrpno in primitivno. In še kaj bi lahko rekli.



Iz identičnega razloga, kot se uživalce marihuane označuje za zapohane zadetke. Ene par takih dvoličnih pijančkov, se je oglasilo v tej temi. Če si se morda našel v tem zapisu je tvoj problem.

FireSnake ::

ginekk je izjavil:

FireSnake je izjavil:



Daj mi nekaj razloži, ko že ravno govoriš o primitivnosti: čemu vse, ki so proti legalizaciji označiš za pijance?
To je nestrpno in primitivno. In še kaj bi lahko rekli.



Iz identičnega razloga, kot se uživalce marihuane označuje za zapohane zadetke. Ene par takih dvoličnih pijančkov, se je oglasilo v tej temi. Če si se morda našel v tem zapisu je tvoj problem.


Trava ti je že skurla možgane:
- vsi, ki pohate ste zadetki. Trava zadane.
- vsi, ki tega ne kadimo pa nujno ne pijemo

Občutiš razliko ali je preveč?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

nejc_nejc ::

kaj ima pijača veze s travo?

Bellator ::

Če misliš alkoholno pijačo, je ta bolj nevarna za posameznika in za družbo.

nejc_nejc ::

tole je tema:
- vsi, ki tega ne kadimo pa nujno ne pijemo

bolj nevarna za posameznika in družbo... kje je limita? baziraš na trenutnem razmerju_ni vredu

Bellator ::

kje je limita?


Očitno pri alkoholu, zato je banalno, da trava še ni legalizirana.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellator ()

nejc_nejc ::

ja tu imaš prav, si pa ne predstavljam končnega izplena...:|

Okapi ::

FireSnake je izjavil:


Trava ti je že skurla možgane:
- vsi, ki pohate ste zadetki. Trava zadane.
- vsi, ki tega ne kadimo pa nujno ne pijemo

Občutiš razliko ali je preveč?

Očitno ti je alko skuril možgane. Če ne piješ, je pa mogoče genetsko. Ker sicer ne bi pisal takšnih neumnosti glede trave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Meizu ::

fajrsnejk, tole kar si napisal niti smisla nima.

FireSnake ::

nejc_nejc je izjavil:

kaj ima pijača veze s travo?


Pojma nimam.
Tisti, ki pohajo so ratali agresivni in trdijo, da tisti, ki ne kadijo in kaj spijejo, da so pijanci.
In s tem opravičujejo, da bi ta zelenjava postala legalna.
Poglej malo nazaj.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

Okapi je izjavil:

FireSnake je izjavil:


Trava ti je že skurla možgane:
- vsi, ki pohate ste zadetki. Trava zadane.
- vsi, ki tega ne kadimo pa nujno ne pijemo

Občutiš razliko ali je preveč?

Očitno ti je alko skuril možgane. Če ne piješ, je pa mogoče genetsko. Ker sicer ne bi pisal takšnih neumnosti glede trave.


Kaj vse bi agresivni in nestrpni zagovorniki še radi napletli, da bi opravičili legalizacijo droge?
Če ne kadiš:
- si pijanec
- če nisi pijanec še zagotovo boš
- če pa nič od tega ne drži si pa naravno neumen

In to samo zato, ker ne kadimo trave!
In na koncu pridemo do osebnih napadov. Resno? Lahko gre še nižje?

Ti prebereš svoje objave preden pritisneš gumb "pošlji".

Meizu je izjavil:

fajrsnejk, tole kar si napisal niti smisla nima.


Čemu?
Trava ne pokne? V katerem delu moje pisanje ne drži.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

Bellator ::

FireSnake je izjavil:

Okapi je izjavil:

FireSnake je izjavil:


Trava ti je že skurla možgane:
- vsi, ki pohate ste zadetki. Trava zadane.
- vsi, ki tega ne kadimo pa nujno ne pijemo

Občutiš razliko ali je preveč?

Očitno ti je alko skuril možgane. Če ne piješ, je pa mogoče genetsko. Ker sicer ne bi pisal takšnih neumnosti glede trave.


Kaj vse bi agresivni in nestrpni zagovorniki še radi napletli, da bi opravičili legalizacijo droge?
Če ne kadiš:
- si pijanec
- če nisi pijanec še zagotovo boš
- če pa nič od tega ne drži si pa naravno neumen


Glede na tvoje prispevke drži. Nekateri potrebujejo alkohol, travo ali kaj močnejšega, da pride takšne kemijske reakcije v možganih, pri drugih pride do tega na popolnoma naraven način.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

Siso ::

Glede na ,da je človek konzumiral fermentirane zvarke veliko prej kot je začel konzumirat npr.kruh (znanstveno potrjeno) in da človeški organizem proizvaja sam do različnih ravni thc,cbd.....(tolerance)
"Gensko spremenjen človeški organizem "
Zato zmerno ......do onemoglosti

gruntfürmich ::

ja, zapohanci so kar agresivni, ko jim omeniš da to ni v redu; imajo pa se za neverjetno skulirane... ne vem po kom imajo to... morda ker so skrajni levičarji?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: streki ()

paradajzos ::

Moram se pozanimati, kaj zagovarja vladni gnoj in glasovati nasprotno od tega. Preprosto.

Mato989 ::

Horas je izjavil:

kakšne mate eni res. sami psihiči ki zagovarjate čist vse od čikov do vina konjaka??? do trave , en je še pisu da heroin sploh ni škodljiv?!?! pa vi ste usekani vsi čist. direkt za v vojnik al vam najbližji psihiatrični ustanovi! sami odvisniki, ki se zadevate in ne morete brez ničesar, da date v sebe živet?? kk lahk živite sploh? životarite ubistvu ane


Ne bluzi, jaz sem za legalizacijo vsega zato ker pol se od tega plačuje DDV... če se pa nekdo hoče fentat se naj, samo treba ga je odrezat od socialne in vsega od davkoplačevalcev.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

gruntfürmich ::

Mato989 je izjavil:

Ne bluzi, jaz sem za legalizacijo vsega zato ker pol se od tega plačuje DDV... če se pa nekdo hoče fentat se naj, samo treba ga je odrezat od socialne in vsega od davkoplačevalcev.
tudi jaz sem bil za legalizacijo vsega, ampak zaradi teh zadev imajo potem v drugih državah velike probleme, tako da mislim da legalizacija vseh teh bedarij ni prava pot.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Mato989 ::

gruntfürmich je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ne bluzi, jaz sem za legalizacijo vsega zato ker pol se od tega plačuje DDV... če se pa nekdo hoče fentat se naj, samo treba ga je odrezat od socialne in vsega od davkoplačevalcev.
tudi jaz sem bil za legalizacijo vsega, ampak zaradi teh zadev imajo potem v drugih državah velike probleme, tako da mislim da legalizacija vseh teh bedarij ni prava pot.


Seveda je, ker tako najdemo one ki jih je treba odrešit z evtanazijo >:D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

ginekk ::

FireSnake je izjavil:

ginekk je izjavil:

FireSnake je izjavil:



Daj mi nekaj razloži, ko že ravno govoriš o primitivnosti: čemu vse, ki so proti legalizaciji označiš za pijance?
To je nestrpno in primitivno. In še kaj bi lahko rekli.



Iz identičnega razloga, kot se uživalce marihuane označuje za zapohane zadetke. Ene par takih dvoličnih pijančkov, se je oglasilo v tej temi. Če si se morda našel v tem zapisu je tvoj problem.


Trava ti je že skurla možgane:
- vsi, ki pohate ste zadetki. Trava zadane.
- vsi, ki tega ne kadimo pa nujno ne pijemo

Občutiš razliko ali je preveč?


Jaz sem samo odgovoril na agresijo alkoholikov v tej temi. Ti pa bluziš dalje.

-vsi, ki pijete alkohol, ste pijanci. Alkohol opaja, od njega si pijan.
-vsi, ki alkohola ne uživamo, pa tud ne nujno kadimo travo

Občutiš razliko ali je preveč?

nejc_nejc ::

Torej, ce ob pici spijem en tamau pir, sem pijanec.

ginekk ::

nejc_nejc je izjavil:

Torej, ce ob pici spijem en tamau pir, sem pijanec.


Torej če po pici skadim en mali joint, sem zadetek?

Siso ::

brez zamere, ampak pir pa pica,špinel pa pica ,jao kombinacija
pol je res najbolj d vse legalizirajo

streki ::

ginekk je izjavil:

nejc_nejc je izjavil:

Torej, ce ob pici spijem en tamau pir, sem pijanec.


Torej če po pici skadim en mali joint, sem zadetek?

Džanki ali narkič kot eni pišejo:))
Je pa boljš obratno ;)

tikitoki ::

Mato989 je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ne bluzi, jaz sem za legalizacijo vsega zato ker pol se od tega plačuje DDV... če se pa nekdo hoče fentat se naj, samo treba ga je odrezat od socialne in vsega od davkoplačevalcev.
tudi jaz sem bil za legalizacijo vsega, ampak zaradi teh zadev imajo potem v drugih državah velike probleme, tako da mislim da legalizacija vseh teh bedarij ni prava pot.


Seveda je, ker tako najdemo one ki jih je treba odrešit z evtanazijo >:D


Si se že vpisal v register za odstrel?

nejc_nejc ::

ginekk je izjavil:

nejc_nejc je izjavil:

Torej, ce ob pici spijem en tamau pir, sem pijanec.


Torej če po pici skadim en mali joint, sem zadetek?

Zakaj vprasaj, saj si ti definicijo postavil.

Scaramouche3 ::

Meizu je izjavil:

S takšno miselnostjo, kot jo prikazujejo nekateri tukaj, očitno zaostali v dobi prohibicije, nima ljudstvo o tem kaj odločat. Zadeva bi že zdavnaj morala biti rešena sorazmerno. Dokler je alkohol dovoljena substanca nima trava bit kaj prepovedana.

Dokler država odkrito priznava, da z višanjem trošarin na alkohol ter tobačne izdelke upa na večji priliv na državno blagajno, potem nimamo kaj debatirati o legalnosti trave. Kdor razmišlja drugače je dobesedno zadet. Sam ne od trave, bo treba nehat šnjofat auspuh od avta.


Eni ne razumete,da je trava prepovedana, ker ima konkurenco tobaku!
Če je legalizirana, imaš ti doma lahko sadike in veliko ljudi bo prešaltalo!
Lobiji imajo veliko moč, ne pa navaden človek!

Okapi ::

Saj tobak tudi lahko gojiš doma, nihče ti ne brani.
https://derdejan.wordpress.com/2011/10/...
Travo gojiš doma, ker je ne moreš kupit v trgovini (pri dilerjih je pa draga). Ko jo boš lahko, se bodo s pridelovanjem ukvarjali profesionalci, ostali bomo pa kupovali v trgovini, kot sedaj tobak.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

FireSnake ::

Mato989 je izjavil:

Horas je izjavil:

kakšne mate eni res. sami psihiči ki zagovarjate čist vse od čikov do vina konjaka??? do trave , en je še pisu da heroin sploh ni škodljiv?!?! pa vi ste usekani vsi čist. direkt za v vojnik al vam najbližji psihiatrični ustanovi! sami odvisniki, ki se zadevate in ne morete brez ničesar, da date v sebe živet?? kk lahk živite sploh? životarite ubistvu ane


Ne bluzi, jaz sem za legalizacijo vsega zato ker pol se od tega plačuje DDV... če se pa nekdo hoče fentat se naj, samo treba ga je odrezat od socialne in vsega od davkoplačevalcev.


Gojenje zase nima kaj dosti opraviti z DDVjem.

paradajzos je izjavil:

Moram se pozanimati, kaj zagovarja vladni gnoj in glasovati nasprotno od tega. Preprosto.


Kot praviš ti: vladni gnoj ima načrt na evropske volitve zvabiti tiste, ki tjakaj brez referendumov niti v sanjah ne bi šli.
Še en razlog več, da smo proti vsemu kar predlaga.
Zakaj? Zato, da dobi sporočilo o tem kako on "dela".
Ko vase zagledan naecis dobi sodbo ljudstva se nemara strezni. V nam vsem dobro. Čeprav menim, da tega ni sposoben predvsem pa je prepozno.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Meizu ::

Gojenje zase nima kaj dosti opraviti z DDVjem.


Tudi gojenje krompirja ne, pa ga še vedno sadimo.

FireSnake ::

Krompir ni droga. Je živilo.
Kje, točno, je tvoja poanta?
Razpši se malo bolj.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

streki ::

Sej konoplja tud ni droga,je samo rastlina.;)

fur80 ::

Evo to nam je čisto normalno :D pa teh posnetkov je na tone. Naj bi nekdo pokaže enega zapohanca, ki se obnaša bolj primitivno in je nevaren sam sebi kot pa tole legalno pijančevanje.





FireSnake je izjavil:

Krompir ni droga. Je živilo.
Kje, točno, je tvoja poanta?
Razpši se malo bolj.


Tako iz slovenskega krompirja nastaja vodka za 45 evrov
https://agrobiznis.finance.si/agro-podj...

Izdelava Vodke

Malo več dela je z izdelavo vodke. Potrebujemo škrob (krompir) in encime za pretvorbo škroba v fermentajoče sladkorje (direktno alfa-amilaze ali 1kg osnovnega sladu, ki imajo alfa-amilaze)

Alkoholna drozga
Sestavine :

5,5 kg krompirja.
13 l vode
1 kg sladu Pale Ale MD ali alfa amilaze
https://pivovarnar.si/zganjekuha/izdela...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

streki ::

:)) hik hik :))

hamez66 ::

Samo za osebno rabo je precej bz. Bi morali tako zrihtati, da bi bilo dovoljeno izdelovati marijuana žvečilke, kukije in podobno. Za osebno rabo je že zdaj v redu zrihtano - če ni nekega utemeljenega suma, da gojiš, lahko mirno gojiš. Pač ne kradeš elektrike, ne razglašaš okoli, ne kažeš drugim, ne kažeš fotografij, pa poskrbiš za prezračevanje in je to to.

Ne vem pa, kaj se zgodi, če te sumijo nekega drugega kaznivega dejanja, za katerega recimo nisi kriv, pa ti vmes najdejo growbox na domu.

streki ::

Potem si še v postopku gojenja prepovedane droge :(

Meizu ::

FireSnake je izjavil:

Krompir ni droga. Je živilo.
Kje, točno, je tvoja poanta?
Razpši se malo bolj.


Nima veze droga ali živilo. Ti govoriš o DDV.

IMBB ::

fur80, pozabil si najbolj legendaren posnetek



konoplje pa ne, zaščitimo otroke :))

IMBB ::

nejc_nejc je izjavil:

Torej, ce ob pici spijem en tamau pir, sem pijanec.


Baje če pokadiš enga, rataš lačen. Torej joint te vodi do pice, ki te vodi do pira. Dokaz, da je konoplja vstopna droga, ki te vodi do hujših drog, kot je npr. alkohol. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: IMBB ()

fur80 ::

Ali pa npr. da te tako na 24ur vprašajo, koliko si skadil?



Če pa koga skrbi kaj dela trava in kako uživajo "zapohanci" pa si naj npr. pride pogledati to:
naj potem primerja med kako vaško veselico in tem in kam bi kdo peljal otroke in kje se je počutil varno, kulturno.

https://rootsinthewoodsfestival.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Tele3 ::

alkohola ne pijem 12 let, včasih bi kaj spil za družbo a sem rekel da bo 0.0 za vedno in se tega držim.
Travo sem tudi nehal kadit, bilo zelo enostavno nehat.
Danes sem dobil svoboda anketo za legalizacijo trave za osebno rabo, upam da bodo legalizirali 2-3 biljke za osebno rabo, da se ta črni trg polomi v nulo. Ker to kar je na črnem trgu je tako slaba kvaliteta da je kriminal, razen če imaš dobre veze , recimo domačinov ki sami sadijo. Pa še nevarnost sintetične je, kar je zelo nevarna.
Mogoče bom spet kadil v bodočnosti, če bodo legalizirali, bom volil svobodo tudi jaz.

OutOfTheBox ::

če bodo legalizirali, bom volil svobodo tudi jaz.


Kot nekdanji volilec svobode, lahko povem da toliko kaosa kot je ta vlada povzročila v državi, ga ni nobena (med covidom je bilo manj kaosa kot ga maš dans). Zadnjič in nikoli več.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

FireSnake je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Horas je izjavil:

kakšne mate eni res. sami psihiči ki zagovarjate čist vse od čikov do vina konjaka??? do trave , en je še pisu da heroin sploh ni škodljiv?!?! pa vi ste usekani vsi čist. direkt za v vojnik al vam najbližji psihiatrični ustanovi! sami odvisniki, ki se zadevate in ne morete brez ničesar, da date v sebe živet?? kk lahk živite sploh? životarite ubistvu ane


Ne bluzi, jaz sem za legalizacijo vsega zato ker pol se od tega plačuje DDV... če se pa nekdo hoče fentat se naj, samo treba ga je odrezat od socialne in vsega od davkoplačevalcev.


Gojenje zase nima kaj dosti opraviti z DDVjem.

paradajzos je izjavil:

Moram se pozanimati, kaj zagovarja vladni gnoj in glasovati nasprotno od tega. Preprosto.


Kot praviš ti: vladni gnoj ima načrt na evropske volitve zvabiti tiste, ki tjakaj brez referendumov niti v sanjah ne bi šli.
Še en razlog več, da smo proti vsemu kar predlaga.
Zakaj? Zato, da dobi sporočilo o tem kako on "dela".
Ko vase zagledan naecis dobi sodbo ljudstva se nemara strezni. V nam vsem dobro. Čeprav menim, da tega ni sposoben predvsem pa je prepozno.



Zakaj pol folk ne goji doma tobaka ampak cike kupuje
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

NuMaN ::

gruntfürmich je izjavil:

ja, zapohanci so kar agresivni, ko jim omeniš da to ni v redu; imajo pa se za neverjetno skulirane... ne vem po kom imajo to... morda ker so skrajni levičarji?


Pretiravaš ... mogoče je res med desničarji večja priljubljenost alkohola, med levičarji pa trave.

Ne verjamem pa, da je razlika zelo signifikantna.

Je pa res, da desničar ne bo imel dredov.

borut_p ::

Ma kaj ste bedni s tem locevanjem na leve in desne.
Starejsi kot si, bolj te vlece na desno, saj ne zelis/ne zmores sledit vsem spremembam. Desni naj bi zagovarjali tradicionalne vrednote, levi bolj liberalne.
Po naravi je na podezelju vec desnih v mestu vec levih.
In kaj zdaj .. to so splosno znana dejstva in prepucavanje levo/desno je popolnoma brez haska.
Kaj ima veze ali je levi in kadi travo? Desni pa bolj pije? Vcasih so ga vsi pil ... levi kao bolj napredni, srdaj posegajo po novih substancah.

Sam se stejem za bolj levo sredino, pa se mi gabijo spremembe ki jih levaki posiljujejo kot normalne. Pa zato nisem skrajno desni itd

Slopek ::

@Mato, naj ti povem, da je pridelava marihuane, se najlažja. Težje si je pridelati in skuhati alkohol, kot pa vzgojiti nekaj biljk.
Pridelava tobaka, ki pa v naših krajih ni ravno tradicija, je pa sploh zajebana in zato ne goji nihče tega doma. Potrebuješ namreč kar precej prostora, da "nahraniš" enega kadilca. Na balkonu ali vrtu, je pa za par rožic vedno prostor.
Tako, da primerjava ni na mestu. Drži pa, da tisti, ki danes kadi, ni nujno, da si bo kaj posadil. Potrebuješ kar nekaj stvari in tudi časa. Vse to, pa tisti zapohančki, ki niso lene sorte in imajo opremo, prostor in čas že dolgo časa počnejo. Lastna uporaba namreč.
Zato, bo glas ZA bolj sprememba na papirju, kar se tega tiče. Drugo je pa dejansko sesutje kriminalne veje, ki preprodaja travo in tukaj je lahko državna blagajna, samo v plusu, če to uredijo pametno.
Resno pa verjamem, da vsi, ki kadijo, kadijo zdaj in bodo kadili tudi potem, ne glede na rezultat referenduma. Nekateri izmed njih kot rečeno sadijo že zdaj, drugi ne in tako, bo tudi po referendumu, ne glede na izid.
To je vse brez veze, ampak grem dat glas ZA, volil pa sploh ne bom. Nekak sploh nočem vedeti, kaj se bo izvo(A)lilo tokrat.

Unilseptij ::

Treba je vedeti, da je po sodni praksi (sodba vrhovnega sodišča v primeru Janko Pirc in podobnih) že sedaj dopustno gojiti za osebno rabo. V bistvu ne vem, kaj bo predlagana ureditev sploh prinesla novega, ker je de-facto pridelava in uživanje za osebno rabo dopustno že sedaj. Kvečjemu bodo postavili dodatne omejitve v smislu količine, itd., to je zdaj v veliki meri nedefinirano. Resni premik bi se zgodil, če bi dopustili tudi (nadzorovan) promet, da pač lahko po neki normalni poti kupiš (in morda celo pokadiš) nekje v miru, brez da moraš ravno vzgojiti sam. Ali je kje že kakšne predlog zakona in kako so si to sploh zamislili. Ker drugače je vse skupaj po mojem bolj show za EU volitve kot pa kakšen resen premik na bolje.

Zgodovina sprememb…

streki ::

No ja,ni čist tako.Dokler se to ne uredi,si še vedno obravnavan s strani policije in posledično tudi sodstva.
Če te nekdo prijavi,imaš takoj policaje na vratih.Posekajo ti vse kar raste,avtomatično sledi hišna preiskava.Na sodišču dokazovat da gre res za osebno rabo ,pa ni ravno lahko.
Predlogov je kar nekaj,ampak so vsi bolj predvolilni.Ampak upanje ostaja da se to enkrat uredi.
Imamo dober primer Nemčije,zakaj ne bi šlo še v Slo.

Unilseptij ::

Mah, nemški model je tipični pravniški kompromis, polno nekih brezveznih omejitev in pravil ter procedur... čeprav ureja tudi legalni promet, vendar zelo nerodno po mojem mnenju. Predvsem bi bilo dobro zadevo čim manj "urejati", tudi pri alkoholu ni omejitev zaloge 3 pirov na družino ali kaj podobnega, to so vse še vedno regulacije nečesa, česar v resnici sploh ni treba regulirati, samo odpravijo naj se prepovedi in to je bolj ali manj to.

Tole sem našel o tem: https://www.bbc.com/news/world-europe-6...

Zgodovina sprememb…

streki ::

Ja res,ampak naši veleumi znajo birokratsko še kej dodat.:'(
Sicer se pa strinjam kar si napisal,manj kompliciranja lažje in bolše je vse skupaj.;)
««
18 / 24
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Legalizacija marihuane 2016 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Problemi človeštva
904147433 (60256) gushto
»

Zakaj ni konoplja legalizirana? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
21744051 (32320) jype
»

Zastrupitev z THCjem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31678455 (69693) Okapi
»

Razlogi proti legalizaciji ganje ? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
37235244 (25424) tomi66

Več podobnih tem