» »

YouTube Premium

YouTube Premium

tattoo ::

vinkop je izjavil:

tattoo je izjavil:

Torej, če uporabljam enak gmail račun na TV, telefonu in tablici, lahko istočasno gledam youtube na vseh treh napravah?

Tako je


Hvala

archer ::

Malo sem preletel temo, pa nisem na hitro našel odgovora. ALi je možno vzeti Youtube Premium na Google Workspace račun, ki ga imam za podjetje? Moram še malo support podrezati, samo tam je problem da se prebijem do odgovora. Mogoče ima kdo tu praktične izkušnje?

djkidy123 ::

Za vse ki zelite normalni youtube brez reklam na TV-ju je super aplikacija SmartTube https://smarttubeapp.github.io/

KTr1sk ::

Na androidu telefonih (revanced, newpipe), na smartTV (smartube (old name SmartTubeNext)) in na pcju (ublock origin, duckduckgo brskalnik) to vse deluje že nekaj let ;). Nekateri imajo boljši občutek, da imajo kupljeno in brez skrbi gledajo, nekateri pa vedo iščemo kaj nam ponuja free internet, če ga že drago plačujemo ;)
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

roko11111 ::

djkidy123 je izjavil:

Za vse ki zelite normalni youtube brez reklam na TV-ju je super aplikacija SmartTube https://smarttubeapp.github.io/


js sploh nism vedu da tole obstaja, sm par mescov nazaj slučajno vidu tle na forumu. instaliral in je zaenkrat res prva liga. more pa bit TV android/google tv, če se ne motim.

cresh ::

Jst sem kupil family plan v Gamsgo.
Sam kako hudiča aktiviram?
K sem v gamsgo vpisal svoj yt mail mi je napisal da sem že v familiji.
Tudi na yt app mi nič ne kaže, da bi kje imel premium naročnino.

Zoro3 ::

Že imaš mogoče koga drugega dodanega v družino pod svojim računom, potem ne bo šlo s tem e-mailom? Drugače pa dodaš email in bi moralo iti.

RockyS ::

Kako pa najceneje aktivirati preko vpn? Včasih je bila turcija najcenejša

cresh ::

Zoro3 je izjavil:

Že imaš mogoče koga drugega dodanega v družino pod svojim računom, potem ne bo šlo s tem e-mailom? Drugače pa dodaš email in bi moralo iti.


V družini imam samo enega sina zaradi Family link, pa še tist ima on svoj mail.
Upam da se nism nategnu in spušnil 25€

Tidule ::

Ce sta tvoj email in sinov v family, potem ne mores svoj email dodat v nek tretji family.

Zoro3 ::

Potem ti ne gre zaradi tega, ker imaš sina dodanega v family. Moraš biti sam, ker te potem oni dodajo v family.

cresh ::

Se pravi pol najbolj, da kr zbrišem mojo family.

edit:
Sem probu zbrisat mojo family in kliknem invitation link in mi napiše invitation not valid.
Pol sem spet naredil family in sem samo jst notri in spet kliknem link in spet napiš, da sem že v family.

Ima kdo idejo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cresh ()

Zoro3 ::

Potem bo najboljše, da vprašaš imaš live chat in napiši kakšno težavo imaš.

cresh ::

Bom vidu, če bodo kej odzivni

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cresh ()

cresh ::

Pač napisal so mi to kar že v mailu piše

To join a family group, you must:

You can change family groups only once every 12 months. If you leave a family group and then join a new family group, you won't be able to join another family group for 12 months.
The country where your account belongs is consistent with the country where our link belongs.

If you do not meet the above requirements, it is recommended that you change another YouTube account and try to join again, or register a new account and try again


Aje kak problem k YT nima v Slo family plana?

Zoro3 ::

Jaz imam pri gamsgo naročnino že cca 2 leti na yt premium pa nisem nikoli imel problemov. Tako, da pomoje to ni krivo.

Tidule ::

cresh je izjavil:

Se pravi pol najbolj, da kr zbrišem mojo family.

edit:
Sem probu zbrisat mojo family in kliknem invitation link in mi napiše invitation not valid.
Pol sem spet naredil family in sem samo jst notri in spet kliknem link in spet napiš, da sem že v family.

Ima kdo idejo?

Ko si sel ven iz svoje family je bil ocitno problem z invitom. Sam zdaj ce si naredil nov family se to verjetno steje kot change in si 12 mesecev mrzel s tem racunom.

Ko si imel invite invalid bi moral resevat s supportom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

bigbada ::

A je možno kako "youtube recommendations" izklopiti na smart TV? torej da ti ne priporoča in kaže videjev, ki jih recimo gledaš na PCju potem na TVju.
Res nadležno. Je kdo to naredil?

damirj79 ::

bigbada je izjavil:

A je možno kako "youtube recommendations" izklopiti na smart TV? torej da ti ne priporoča in kaže videjev, ki jih recimo gledaš na PCju potem na TVju.
Res nadležno. Je kdo to naredil?


Kolikor vem ne moreš.

Daniel ::

Narediš si novi profil pod istim mailom.

damirj79 ::

ja? kje?

Daniel ::

Dodaš si nov kanal in potem tistega uporabiš recimo na TV. Vsaj pri nas funkcionira.

DejchSLO ::

bigbada je izjavil:

A je možno kako "youtube recommendations" izklopiti na smart TV? torej da ti ne priporoča in kaže videjev, ki jih recimo gledaš na PCju potem na TVju.
Res nadležno. Je kdo to naredil?

Zakaj je pa to nadležno?

vinkop ::

tudi mene to nič ne moti, važno mi je, da ni reklam, da se predvaja glasba brez prekinitev.

Daniel ::

Ko imaš enkrat več družinskih članov, vsakega s svojimi interesi, je na prvi strani totalna zmeda.

GupeM ::

Točno tako. Če si sam, brez partnerja, potem so tile recommendationi v redu. Če imaš pa še otroke, je pa sploh bolje, da tega ni. Da na TV-ju ne meče ven za otroke neprimernih videov in da jaz ne dobivam recommendationv otroških pesmic pri sebi na telefonu/računalniku.

DejchSLO ::

Daniel je izjavil:

Dodaš si nov kanal in potem tistega uporabiš recimo na TV. Vsaj pri nas funkcionira.

Ja sej to.

Tidule ::

GupeM je izjavil:

Točno tako. Če si sam, brez partnerja, potem so tile recommendationi v redu. Če imaš pa še otroke, je pa sploh bolje, da tega ni. Da na TV-ju ne meče ven za otroke neprimernih videov in da jaz ne dobivam recommendationv otroških pesmic pri sebi na telefonu/računalniku.


Ne bit škrt pa se stegni za family naročnino in ti problemi odpadejo.

GupeM ::

Sem škrt in imam family naročnino in ločen račun na TV-ju, dodan v family. Ravno zato, da se recommendationi ne mešajo. Sem samo napisal, zakaj kdo ne bi želel recommendationov na TV-ju.

Zakaj sem napisal da sem škrt? Zato, ker plačujem dobre 3 € za family naročnino. Razlog?
Opomba: Družinski paketi trenutno niso na voljo v Belorusiji, Izraelu, Sloveniji, Južni Koreji, Venezueli in na Islandiji.


Pred tem se plačeval cca 7 € osebne naročnine samo zase. Pa sem hotel family paket ravno zaradi ne-mešanja recommendationov. In ker mi tega ne omogočajo v Sloveniji, bom pač plačal precej nižjo turško ceno in bom imel family. Kakor želijo.

damirj79 ::

Daniel je izjavil:

Dodaš si nov kanal in potem tistega uporabiš recimo na TV. Vsaj pri nas funkcionira.


Hvala, nisem vedel, da v tem primeru tudi recommendationi so drugi. Imam family premium, ampak včasih imamo pač na TV en sam account prijavljen.

Daniel ::

Predvidevam, da dela, ker zaenkrat ne dobivam risank pod predloge :D

Nikonja ::

Meni se vsakič ko prižgem YT aplikacijo na TV-u (LG) prikaže meni za izbiro profila (YT Family naročnina) in si vsak lepo odpre svoj profil ko želi kaj gledat na tv-u, tko da nimam problemov z priporočili, čeprav so včasih brezvezna ker ti konstantno ponuja eno in isto.

Okapi ::

Če imaš family, je tako, če nimaš, moraš pa ročno spremeniti svoj privzeti kanal (če imaš več kot enega).

vinkop ::

djkidy123 je izjavil:

Za vse ki zelite normalni youtube brez reklam na TV-ju je super aplikacija SmartTube https://smarttubeapp.github.io/

včeraj tudi meni potekel youtube premium. Danes testiram tole zadevo in zaenkrat sem res pozitivno presenečen nad delovanjem. Priporočam.

Egidij88 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Egidij88 ()

vinkop ::

pri smart tube me moti edino le, ker na ekranu ni prikazan izvajalec in naziv skladbe....to je moteče, če ne poznaš izvajalca ali naziv skladbe...

buttcrack ::

kako si pa sedaj na ios nalagate te uyou+ derivate ko na githubu ni več .ipa filea?

PINki ::

Rajsi placam 1€/mesec kot da se vsak teden zajebavam z instalacijo tega fajla.

buttcrack ::

sej se samodejno updejta, 1x na teden pa že komp pržgeš ane

sicer pa od kod tebi samo 1EUR/mesec? od mene želijo 7

Zgodovina sprememb…

PINki ::

Prizgem ja, ponavadi pa ravno ko bi kaj gledal sem nekje zunaj in potem moram vzporedni imeti še original YT nalozen... ja da se z vpn fejkati cenejso drzavo kjer vzames npr turski, indijski YT premium. Jaz imam argentinskega, ki pa vec ne deluje za nove uporabnike saj zahtevajo argentinsko bancno kartico.

buttcrack ::

torej odpade za 1€/mesec ane

PINki ::

Pogooglaj sam kaksne so cene v revnejsih drzavah.

GupeM ::

Jaz imam turškega za cca 3 eur. Bi jim dal več za slovenskega, če bi bil v slo podprt family.

stevemcq_ ::

buttcrack je izjavil:

kako si pa sedaj na ios nalagate te uyou+ derivate ko na githubu ni več .ipa filea?


Pozdravljen. Datoteke so še vedno dostopne na linku: https://github.com/qnblackcat/uYouPlus/... . Lp

buttcrack ::

ne .ipa :(
Note (Mar 07) ?
The IPA has been removed due to Google's request
From now on, you must build everything yourself. See Wiki-Building

wcpapir ::

Revanced se kar deluje in to dobro.

stevemcq_ ::

buttcrack je izjavil:

ne .ipa :(
Note (Mar 07) ?
The IPA has been removed due to Google's request
From now on, you must build everything yourself. See Wiki-Building


Ahh škoda sem bil nepozoren... sem ga pred časom od tu povlekel brez problema. Vkolikor ti odgovarja ti ga lahko pošljem preko pvt. Lepo bodi.

buttcrack ::

Hvala, ampak sem ga potem našel še na disku.

Ne vem pa kako bo z naslednjimi updatei :(

stevemcq_ ::

Odlično. Saj se ti aplikacija samodejno updejta,ko stisneš na uyou, nastavitve in uyou posodobitve - preveri za posodobitvami. Vsaj pri meni je vsakič bilo tako. Lp

buttcrack ::

meni se včasih samodejno updejta, ko prižgem komp, sicer pa preko sideloadly.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Youtube (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38383902 (2421) OK.d
»

Youtube začel upočasnjevati uporabnike z ad blockerjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
926089 (1423) tomlin
»

Blokiranje oglasov v YouTubu ni dovoljeno (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
32730358 (8453) Mato989
»

Netflixova palica dosegla tudi Slovenijo, YouTube podražil Premium (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
9211794 (5152) svecka
»

Spotify od 15.7. pri nas (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10615918 (8427) OK.d

Več podobnih tem